Листа понуда
27
27
27
860 000 €
(5 548 € / м²)
Распродаја
4
2+
155 м²
Rua das Pimenteiras, Loulé
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
155 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
T3 em Vilamoura - Algarve - Condomínio com Piscina
Apartamento de Qualidade, inserido num condomínio premiado, com acabamentos de qualidade. Locali...
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
23дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua das Pimenteiras, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.