SUPA24
Тераса; поглед, природно светло
Дневна соба; поглед, дрвени под, природно светло, модерни стил
Остало; поглед, природно светло
1 100 000 €
(9 244 € / м²)
Распродаја
2
2+
119 м²
Caminho dos Golfes, Loulé

спаваћа соба2
равно119 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located within the prestigious private condominium Serenity Vilamoura, this elegant two-bedroom apartment offers a sophisticated lifestyle where comfo...

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 65дана

Локалитети

Caminho dos Golfes, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Oceanic

Слични огласи

Слично у иностранству