SUPA24
Остало
Остало
Остало
499 000 €
(4 708 € / м²)
Распродаја
3
2+
106 м²
Rua São João, Loulé

спаваћа соба3
равно106 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover a contemporary retreat in Vilamoura, where every space has been designed to provide harmony and well-being. This three-bedroom apartment sta...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 126дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Rua São João, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Portugal Prestige Properties

Слични огласи

Слично у иностранству