SUPA24
Остало
Остало
Остало
499 000 €
(6 836 € / м²)
Распродаја
2
2+
73 м²
Rua 25 de Abril, Loulé

спаваћа соба2
равно73 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

3 Bedroom Apartment Renovated in 2025 with Pool in Vilamoura Total Renovation in 2025 Fully refurbished flat, ready to debut. Living Room and Kitchen...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторКупатилоОдвојени тоалетНакон реконструкцијеПоглед

Друго
Старост понуде: 126дана
Ажурирано: 33дана

Локалитети

Rua 25 de Abril, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Imobipêra

Слични огласи

Слично у иностранству