Листа понуда
19
19
19
599 000 €
(6 240 € / м²)
Распродаја
2
2+
96 м²
Avenida da Marina, Loulé
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
96 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Luxurious 2 bedroom apartment located in a prestigious resort in Vilamoura, Algarve, within the golf course.
It is close to magnificent golf courses,...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
155дана
Ажурирано:
108дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida da Marina, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.