Листа понуда
28
28
28
399 000 €
(4 586 € / м²)
Распродаја
2
2+
87 м²
Rua da Itália, Loulé
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
87 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Welcome to Colina do Golfe, an elegant private condominium that combines tranquility, well-being, and a privileged location.
This apartment has been ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Камин
Отворени животни простор
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
155дана
Ажурирано:
65дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua da Itália, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Realty Art
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Realty Art