SUPA24
Остало
Остало
Остало
485 000 €
(4 619 € / м²)
Распродаја
2
2+
105 м²
Avenida Duarte Pacheco, Loulé

спаваћа соба2
равно105 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Exceptional 2-Bedroom Apartment with Pool in Almancil Introducing the Palm Tree Almancil, an outstanding 2-bedroom apartment currently under construct...

Друго
Старост понуде: 177дана
Ажурирано: 24дана

Локалитети

Avenida Duarte Pacheco, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Portugal Prestige Properties

Слични огласи

Слично у иностранству