SUPA24
Остало
Остало
Остало
495 000 €
(3 929 € / м²)
Распродаја
2
1
126 м²
Avenida Duarte Pacheco, Loulé

спаваћа соба2
равно126 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Exceptional 2-Bedroom Apartment with Pool in Almancil Introducing the Palm Tree Almancil, an outstanding 2-bedroom apartment currently under construct...

Друго
Старост понуде: 182дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Avenida Duarte Pacheco, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Around The Sun

Слични огласи

Слично у иностранству