Листа понуда
13
13
13
3 250 000 €
(4 221 € / м²)
Распродаја
6+
2+
770 м²
Rua Sousa Lopes, Lisboa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
6+
равно
770 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
IMÓVEL COM FINANCIAMENTO A 100%
Este amplo espaço oferece uma oportunidade única para investidores imobiliários. Localizado nas prestigiadas Avenid...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
C - Економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
486дана
Ажурирано:
486дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Sousa Lopes, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.