SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 295 000 €
(9 664 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
134 м²
Rua de São Joaquim, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно134 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de três quartos com uma área de 134,95m², um terraço de 76,58m² e dois lugares de estacionamento.Apartamento inserido num novo empreendime...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 487дана
Ажурирано: 487дана

Локалитети

Rua de São Joaquim, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RealFolio

Слични огласи

Слично у иностранству