Листа понуда
26
26
26
1 390 000 €
(5 092 € / м²)
Распродаја
6+
2+
273 м²
Rua Fernão Mendes Pinto, Lisboa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
6+
равно
273 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT567105
This 273sqm T5 duplex apartment is located in Bethlehem, one of the most prestigious areas in Lisbon. With a mode...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
C - Економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
487дана
Ажурирано:
487дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Fernão Mendes Pinto, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.