SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
895 000 €
(7 521 € / м²)
Распродаја
4
2+
119 м²
Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa

спаваћа соба4
равно119 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3-bedroom apartment for sale in Nova Campolide, with a very central location and unobstructed views over the city of Lisbon, Monsanto Park and the Águ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледХодникКухињски апаратиОдвојени тоалет

Друго
Старост понуде: 487дана
Ажурирано: 487дана

Локалитети

Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

INFANTE & RIU

Слични огласи

Слично у иностранству