SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
825 000 €
(7 710 € / м²)
Распродаја
3
2+
107 м²
Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa

спаваћа соба3
равно107 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excellent two-bedroom apartment with 122 sqm located in the Art, Prata Riverside Village building.This two-bedroom apartment has a large living room w...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПриродно светлоБезбедностВисоки плафониПоглед

Друго
Старост понуде: 494дана
Ажурирано: 494дана

Локалитети

Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

INFANTE & RIU

Слични огласи

Слично у иностранству