SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 215 000 €
(6 429 € / м²)
Распродаја
4
2+
189 м²
Rua Georgina Ribas, Lisboa

спаваћа соба4
равно189 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to Prata Riverside Village.

Fantastic 3+1 bedroom apartment with a Balcony (189,80 m2 indoor area; 77,10 m2 balcony and two parking space fo...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 492дана
Ажурирано: 492дана

Локалитети

Rua Georgina Ribas, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Nações

Слични огласи

Слично у иностранству