SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
920 000 €
(6 619 € / м²)
Распродаја
3
2+
139 м²
Rua Georgina Ribas, Lisboa

спаваћа соба3
равно139 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to Prata Riverside Village.

Fantastic 3 bedroom apartment with a Big Balcony (139,80 m2 indoor area; 81,40 m2 balcony and two parking space ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 486дана
Ажурирано: 486дана

Локалитети

Rua Georgina Ribas, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Nações

Слични огласи

Слично у иностранству