Листа понуда
28
28
28
468 000 €
(4 776 € / м²)
Распродаја
5
2+
98 м²
Escadinhas do Bairro América, Lisboa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
98 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
5-bedroom property with 107.5 m² GLA, located in the Santa Apolónia area, in the parish of São Vicente.
In addition to the 5 bedrooms (all with windo...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Природно светло
Модерни стил
Након реконструкције
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
492дана
Ажурирано:
491дана
Пријави оглас
Локалитети
Escadinhas do Bairro América, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Salt Bay
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Salt Bay