SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
890 000 €
(3 560 € / м²)
Распродаја
6+
2+
250 м²
Praça do Príncipe Real, Lisboa

спаваћа соба6+
равно250 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment Príncipe Real Lisboa stands at the crossroads of heritage and possibility, set within a classical building that gazes toward the Lisbon Bota...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Praça do Príncipe Real, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Baerz & Co Luxury Homes International

Слични огласи

Слично у иностранству