SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 200 000 €
(8 333 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
144 м²
Avenida Duque de Loulé, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно144 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 bedroom flat, inserted in a new building, with 144.20m² of private gross area, private parking and storage next to Marques de Pombal in Lisbon.

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenida Duque de Loulé, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству