Листа понуда
40
40
40
350 000 €
(3 571 € / м²)
Распродаја
4
1
98 м²
Rua Sousa Lopes, Lisboa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
98 м²
купатила
Преведи на Енглески
Discover this spacious four-bedroom flat with a terrace, located in the iconic Santos neighbourhood on Avenidas Novas in Lisbon.
This property offe...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Sousa Lopes, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Nações II
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Nações II