SUPA24
Остало
Остало
Остало
720 000 €
(10 435 € / м²)
Распродаја
1
1
69 м²
Rua Garrett, Lisboa

спаваћа соба1
равно69 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1 Bedroom flat with 69sqm, inserted in a new residential development that redefines the excellence of living in the heart of Chiado, in Lisbon. A plac...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Garrett, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству