SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
810 000 €
(10 125 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
80 м²
Rua Garrett, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

1 bedroom flat with 81 m2, terrace of 19 m2, inserted in a new residential development that redefines the excellence of living in the heart of Chiado,...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Garrett, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству