SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
780 000 €
(6 500 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
120 м²
Rua Cascais, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно120 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento T3 em Alcântara, Lisboa, com 120 m², com estacionamento e arrecadação, no Condomínio Alcântara-Rio, em Lisboa.

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Cascais, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству