SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 665 000 €
(7 115 € / м²)
Распродаја
5
2+
234 м²
Rua Câmara Pestana, Lisboa

спаваћа соба5
равно234 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

5 Bedroom duplex flat with 211sqm of private area and exclusive garden of 35sqm, located in Campo Mártires da Pátria, Lisbon. Inserted in a prestigiou...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Rua Câmara Pestana, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству