SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
480 000 €
(5 053 € / м²)
Распродаја
2
1
95 м²
Rua Teixeira de Pascoais, Lisboa

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A two-bedroom flat situated in one of Lisbons most sought-after areas, Alvalade, ideal for those who value comfort, a central location and quality of ...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rua Teixeira de Pascoais, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Nações V

Слични огласи

Слично у иностранству