SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
745 000 €
(3 921 € / м²)
Распродаја
6+
2+
190 м²
Rua Passos Manuel, Lisboa

спаваћа соба6+
равно190 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Charming 5-Bedroom Apartment in Arroios | 190 m² | Jardim ConstantinoIn the heart of Arroios, one of Lisbon’s most authentic and up-and-coming neighbo...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Passos Manuel, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Alta Selecção

Слични огласи

Слично у иностранству