SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
525 000 €
(5 769 € / м²)
Распродаја
2
2+
91 м²
Rua Frei Bartolomeu dos Mártires, Lisboa

спаваћа соба2
равно91 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this beautifully renovated 2-bedroom apartment in the heart of Alcântara, Lisboa, priced at 490,000. Spanning 124m², this property boasts hig...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Frei Bartolomeu dos Mártires, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Colombo

Слични огласи

Слично у иностранству