Листа понуда
54
54
54
630 000 €
(14 000 € / м²)
Распродаја
1
1
45 м²
Rua Mário Botas, Lisboa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
45 м²
купатила
Преведи на Енглески
Experience the Tagus. Feel Lisbon. Elevate your everyday life.
This elegant one-bedroom apartment in the prestigious Distrikt development, in the hea...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
14дана
Ажурирано:
14дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Mário Botas, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Nações
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Nações