SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 100 000 €
(9 292 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
226 м²
Rossio dos Olivais, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно226 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4-Zimmer-Wohnung | Parque das Nações | Private Wohnanlage | Flussblick | 3 Stellplätze
4-Zimmer-Wohnung im Parque das Nações, in einer renommierten ge...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rossio dos Olivais, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Luxury Boutique - Real Estate Lda

Слични огласи

Слично у иностранству