SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
695 000 €
(10 221 € / м²)
Распродаја
1
1
68 м²
Rua de Borges Carneiro, Lisboa

спаваћа соба1
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1-bedroom apartment on the 1st floor with 68 sqm and front entrance. Perfect for singles or couples, also excellent for young professionals or as an i...

Друго
Старост понуде: 31дана
Ажурирано: 25дана

Локалитети

Rua de Borges Carneiro, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agency

Слични огласи

Слично у иностранству