SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
739 000 €
(10 868 € / м²)
Распродаја
1
1
68 м²
Rua de Borges Carneiro, Lisboa

спаваћа соба1
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1-bedroom apartment with 68 sqm and balcony. Perfect for singles or couples, also excellent for young professionals or as an investment with strong re...

Друго
Старост понуде: 24дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Rua de Borges Carneiro, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agency

Слични огласи

Слично у иностранству