SUPA24
Остало
Остало
Остало
599 900 €
(7 316 € / м²)
Распродаја
3
2+
82 м²
Rua Doutor Rafael Duque, Lisboa

спаваћа соба3
равно82 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excellent 3 bedroom apartment undergoing total renovation, located in one of the most strategic areas of Benfica, next to the Colombo Shopping Center,...

Друго
Старост понуде: 24дана
Ажурирано: 24дана

Локалитети

Rua Doutor Rafael Duque, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству