SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
690 000 €
(5 111 € / м²)
Распродаја
3
2+
135 м²
Rua General Vasco Gonçalves, Lisboa

спаваћа соба3
равно135 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This could be your new home!

This apartment stands out for its functional layout and generous living spaces, beginning with a spacious and welcoming ...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua General Vasco Gonçalves, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 House Market II

Слични огласи

Слично у иностранству