SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
995 000 €
(12 595 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
79 м²
Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно79 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Charming two-bedroom duplex apartment located in the Arco 1870 - Boutique Apartments development.
The layout of this property is as follows: the entr...

Друго
Старост понуде: 39дана
Ажурирано: 39дана

Локалитети

Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству