Листа понуда
32
32
32
637 900 €
(5 852 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
109 м²
Rua General Farinha Beirão, Lisboa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
109 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Charming former 4-bedroom apartment converted into a 2-bedroom unit
Just 800 metres from Praça Duque de Saldanha, in one of the city’s most iconic...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
40дана
Ажурирано:
5дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua General Farinha Beirão, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.