Листа понуда
38
38
38
2 650 000 €
(11 325 € / м²)
Распродаја
3
2+
234 м²
Rua de Pedrouços, Lisboa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
234 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Exclusive 3-Bedroom Luxury Apartment in the Prestigious Villa Garcia Condominium, Belém
Set within a magnificent 18th-century palace, meticulously r...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
41дана
Ажурирано:
41дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua de Pedrouços, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Tipy Family MC
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Tipy Family MC