Листа понуда
31
31
31
349 000 €
(8 725 € / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Rua de Bartolomeu Costa, Lisboa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
40 м²
купатила
Преведи на Енглески
E SE O SEU APARTAMENTO FOSSE UM REFÚGIO NO CORAÇÃO DE LISBOA…
Um imóvel raro situado num dos bairros mais autênticos e procurados de Lisboa, ideal pa...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Б - Веома економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
51дана
Ажурирано:
12дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua de Bartolomeu Costa, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.