SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 598 200 €
(15 221 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
105 м²
Avenida Barbosa du Bocage, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно105 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Spacious two-bedroom apartment of 119 sqm, located in the Bocage 65 development in Avenidas Novas, Lisbon.
This 2-bedroom apartment has an entrance ha...

Друго
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 50дана

Локалитети

Avenida Barbosa du Bocage, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству