SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 200 000 €
(7 407 € / м²)
Распродаја
4
2+
162 м²
Avenida da Igreja, Lisboa

спаваћа соба4
равно162 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4-Bedroom / 2 Suites / Fully Refurbished / Spacious Balcony / Garage / Storage Room / 1 Min. to the Metro / Praça de Alvalade A 4-bedroom flat, fully ...

Друго
Старост понуде: 62дана
Ажурирано: 54дана

Локалитети

Avenida da Igreja, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Remax Prestige

Слични огласи

Слично у иностранству