SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 610 000 €
(10 662 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
151 м²
Rua Georgina Ribas, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно151 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 bedroom flat with 151 m2 and balcony of 31 m2, inserted in the most recent residential development to be born in Braço de Prata, between the emblema...

Друго
Старост понуде: 70дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Rua Georgina Ribas, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству