SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
875 000 €
(8 750 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
100 м²
Rua Tenente Espanca, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно100 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

2-bedroom apartment, located in the Tenente Espanca 34 development, in the heart of Lisbon, near Gulbenkian Foundation.

Друго
Старост понуде: 76дана
Ажурирано: 48дана

Локалитети

Rua Tenente Espanca, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству