SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 300 000 €
(6 915 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
188 м²
Largo Doutor António Sousa de Macedo, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно188 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

2 bedroom apartment Loft of 213 sqm in a unique development in the historic center of Lisbon, the Palácio Mesquitela.
With 2 floors, we find on the gr...

Друго
Старост понуде: 75дана
Ажурирано: 46дана

Локалитети

Largo Doutor António Sousa de Macedo, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству