SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
710 000 €
(5 820 € / м²)
Распродаја
3
2+
122 м²
Rua Doutor António Martins, Lisboa

спаваћа соба3
равно122 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment, 3 bedrooms, with 123 m², located in Sete Rios, one of the most central and sought-after areas of Lisbon.

The location is one of its main ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 93дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Rua Doutor António Martins, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Villa

Слични огласи

Слично у иностранству