SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
575 000 €
(10 648 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
54 м²
Rua Soeiro Pereira Gomes, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно54 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

New 1 bedroom flat in Avenidas Novas, Lisbon, with 54.5m² of private area and balcony of 6.2m², inserted in a private condominium of reference. This u...

Друго
Старост понуде: 94дана
Ажурирано: 59дана

Локалитети

Rua Soeiro Pereira Gomes, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству