SUPA24
Остало
Остало
Остало
585 000 €
(6 882 € / м²)
Распродаја
2
2+
85 м²
Rua da Penha de França, Lisboa

спаваћа соба2
равно85 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2 Bedroom flat of 85.73sqm with balcony of 0.45sqm located on the 1st floor of the residential part of the BARÃO 65 development. Located between Arroi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 103дана
Ажурирано: 103дана

Локалитети

Rua da Penha de França, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Слични огласи

Слично у иностранству