SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
429 900 €
(7 165 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
60 м²
Rua Doutor João de Barros, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ich präsentiere Ihnen diese renovierte Wohnung, ideal für Familien, in einer zentralen und äußerst praktischen Lage. Die Immobilie befindet sich in ei...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 105дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Doutor João de Barros, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RODOLFO NATÁRIO - Casas São Paixões

Слични огласи

Слично у иностранству