Листа понуда
11
11
11
515 000 €
(6 776 € / м²)
Распродаја
1
1
76 м²
Rua Georgina Ribas, Lisboa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
76 м²
купатила
Преведи на Енглески
Fantastic T1 - Prata Riverside Village
Welcome to Prata Riverside Village.
Fantastic 1 bedroom apartment with 76 m2 of interior area and a parking s...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
112дана
Ажурирано:
67дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Georgina Ribas, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Nações
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Nações