SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
448 500 €
(5 470 € / м²)
Распродаја
2
1
82 м²
Travessa do Torrinha, Lisboa

спаваћа соба2
равно82 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this sophisticated 2-bedroom apartment with 82 sqm, fully renovated with great attention to detail, located in one of Lisbons most sought-aft...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Након реконструкцијеПриродно светлоОтворени животни простор

Друго
Старост понуде: 121дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

Travessa do Torrinha, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 House Market

Слични огласи

Слично у иностранству