SUPA24
Дневна соба
Дневна соба; природно светло, модерни стил, дрвени под
Дневна соба; дрвени под, природно светло
1 734 000 €
(8 028 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
216 м²
Rua Bartolomeu Dias, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно216 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Brand-new 4-bedroom apartment with 213 sqm of gross private area, balconies, river views and three parking spaces, located in one of the most privileg...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 113дана
Ажурирано: 65дана

Локалитети

Rua Bartolomeu Dias, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству