SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
875 000 €
(6 731 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
130 м²
Rua do Arco do Carvalhão, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно130 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 bedroom flat, with 147.87 m² of gross area, with good natural light and spaciousness of spaces and a parking space in Campolide, Lisbon.
This proper...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 117дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua do Arco do Carvalhão, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству