SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 250 000 €
(12 255 € / м²)
Распродаја
3
2+
102 м²
Rua Sampaio e Pina, Lisboa

спаваћа соба3
равно102 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this magnificent 3-bedroom apartment in Lisbon, with 142 sqm of gross private area, where comfort, elegance, and quality of life come togethe...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 122дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Sampaio e Pina, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Nações VIII

Слични огласи

Слично у иностранству